Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt egy spontan vetelesem,8...

Logout99 kérdése:

Volt egy spontan vetelesem,8 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 8 hetesen elveteltem, a magzat 8mm volt. 3 nappal kesobb mar csak 3,5 mm. A kovetkezo napon volt egy kismutetem. Az orvos 3 het hazassag nelkuli eletet ajanlott, ami nem is lenne veszes, csak a ferjem kulfoldon dolgozik, 7 hete nem voltunk egyutt. Most pont ugy esik, hogy majdnem ket hetes lesz a mutet ,mikor hazajon (12 nap). Nehany napot lesz sajnos csak itthon. Nem verzek, egyaltalan nem faj, semmi nyoma. A kerdesem az, hogy szerelmeskedhetetunk-e ennyi ido utan. Olyan emberek velemenye erdekelne inkabb, aki volt hasonlo helyzetben, es hamarabb volt egyutt a parjaval, mint ahogy azt az orvos tanacsolta.

2015. dec. 11. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne kockáztassatok,mert a végén magadat fogod hibáztatni..jobb félni ,mint megijedni:)
2015. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2015. dec. 11. 14:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, mobilon vagyok, es veletlenul lepontoztam a valaszod, pedig nem azt akartam :(
2015. dec. 11. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod be az orvos utasítását, akkor abból komoly gyulladások lehetnek, söt akár meddö is lehetsz töle.

A három hét nem azért kell, mert fáj vagy vérzel, hanem mert annyi idö kell mire méh belsö felületén begyógyulnak a sebek.


Te tudod, hogy neked megéri-e kockáztatni, de szerintem épeszü ember kivárja a három hetet és nem játszik az egészségével.

A férjed csak szeret annyira, hoyg nem játszik az egészségeddel csak a saját öröme miatt.

2015. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sebes a méhszájad is a feszegetés miatt, és a méh is gyógyul még. Nem szabad kockáztatni semmiképp!
2015. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megerositettetek a gondolatunkat !
2015. dec. 11. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Elvileg 6 hetet szoktak mondani műtét után. A többiek leírták, miért. Én kívánok neked jó babázást, hogy összejöjjön legközelebb a bébi és ki tudd hordani!

A férjeddel meg meg tudjátok találni az alternatív összebújási megoldásokat ;-) Remélem, nem írok hülyeséget, hogy az orgazmus az oké... :-)

2015. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

A 8 hetes pici baba nem hiszem hogy nagy nyomot hagyott benned!

A párommal amikor veszélyeztetett terhes volt végigsámfáztuk a terhességet, pedig nem lett volna szabad!

Semmi gond nem volt, de én nagyon óvatos voltam!

Legyetek Ti is!

És orállal azért kicsit finomabban lehet szexelni! :-)

2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Igen, epp ezert is fordult meg a gondolat a fejemben, hogy talan megprobalhatnank hamarabb is mint 3 het. Vegulis 3,5 mm volt...bar nem tudom hogy mennyit szamit. Nem tudom..nagyon nehez, mert tenyleg mar 7 hete lesz hogy nem talalkoztunk, es legkozelebb is csak februarban lehetunk egyutt...es leszogeznem hogy nem a ferjem erolteti, es nem kockaztatna az egeszsegem, ez egyertelmu ( az elobbi valaszadonak szol ). Csak jon a karacsony is, az evfordulonk is most lesz... Nehez!
2015. dec. 13. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a terhesség mérete a fontos, hanem hogy a méh belsö felületét végig le kellett "kaparni" és igy csupa seb, ami miatt igen nagy a fertözésveszély szex esetén.


Az elözö válaszoó igen felelötlen volt és lehet, hogy véletlen szerencsés és nem lett töle baja, de ezt másoknak ajánlani nem szabadna.

2015. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!