Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már volt egy spontán vetélésem...

Már volt egy spontán vetélésem 5 hetesen, és most újra babát várok, elmehetek az orvoshoz, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés
Az orvos nem fogja azt mondani, hogy ráértem volna 6-7 hetesen is.
2013. okt. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az téged megnyugtat, akkor menj el. A doki had mondjon amit akar, kit izgat. Majd elmész 7 hetesen is.
2013. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj még picit.Nekem is úgy ment el hogy az 5.héten elmentem ,hogy terhes vagyok és a vizsgálat után amikor megállapította ,hogy igen az vagyok másnap vérezni kezdtem és elment.
2013. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged megnyugtat, akkor igen.

Én is elmentem, mert nagyon paráztam. Nem hajtottak el, megvizsgált, mondta, hogy olyan, amilyennek lennie kell, de azt is, hogy azért tudjam, hogy még eléggé kétesélyes a dolog.

2013. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En elmentem rogton, igaz kulfoldon. Nekem 3 vetelesem volt elotte, nem akartam kockaztatni. Meg nem vart elott teszteltem, mert furcsan ereztem magam, es eddig minden terhessegnel borzalmasan szaradt a kezem, es mostan is. Ugyhogy en nem egesz 5 hetesen mentem, Meg alig latszott vmi es huvelyi UH volt. en minden heten mentem egeszen a 12ik hetig es az orvos figyelemmel kiserte, h no a baba. Ez engem megnyugtatott. Kaptam progeszteron kupot is. Most 25 hetes kismami vagyok.
2013. okt. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!