Teherbe estem de sajnos 10 hetesen spontán vetélésem volt. Műtéti befejezés volt. Vetélés előtt vérzésem volt alhasi fájdalmakkal. Miért fáj ahasam azóta is?

Figyelt kérdés
azóta miért nem estem még teherbe. másfél év telt el voltam dokinál azt mondta semmi bajom hátrahajlo méhem van
2014. júl. 21. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik dokit....sosbe
2014. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megfogadom de remélem most értelmes választ kapok a dokinál mert egyszer már visszamentem azt mondta semmi vajom
2014. júl. 21. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta is fáj a hasad? Jesszus. :( Egy doki, nem doki.
2014. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátrahajló a méhed? Nekem is. Volt vetélésem is, művi befejezéssel, a 2 babánk között, de senki nem mondta, hogy a hátrahajló méh lenne az oka. Én a missed ab után kb. 2 hétig görcsölgettem, de nem vészesen. Akárhogy nézzük ez csak egy kisebb műtét, ami nem tűnik el, gyógyul meg tünetek nélkül. Mióta fáj a hasad? Tényleg időszerű lesz egy másik orvost felkeresni.
2014. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát amikor nem tudtam h terhes vagyok együtt voltam a barátommal és akkor éreztem vmit mert nagyon fájt azonnal abbahagytuk de reggelre meg vérzésem volt és nagyon erős vérzésem volt nagyon erős fájdalmakkal akkor mentem el orvoshoz kiderult h terhes vagyok de a vérzés okát uh-on nem látták haza is küldtek de annak hajnalban el is vitték a mentő és kiderult h a bal petefészkemnél szivárog a vért és lehet h ezt nem.bírja ki a baba nagyon megijedtem de volt is miért mert megindult a vetélésem de mivel sokáig szenvedtem vele abortusz lett a vége és azóta eltelt másfél én de a bal oldali petefészkemnél azóta is fáj de nagyon de csak akkor ha szexelek
2014. júl. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!