Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Repedés a gáton minden szex után?

Repedés a gáton minden szex után?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve. A helyzet már néhány hónapja fent áll sajnos. Minden egyes szex után kireped a gátam belső része. Begyógyul kb. 2 nap alatt és a következő együttlét során ismét kireped. Szüneteltettük a szexet 3 hétig, de mégis előjöttek a repedések. Az első repedés egy nőgyógyászati kezelés után jött létre. Azóta voltam orvosnál és csak annyit mondott, hogy óvatosan szexeljünk, síkosítóval. Tudom, hogy nem vagyok száraz szex közben, erre mindig odafigyelünk. Kérlek segítsetek! Valaki biztosan van itt, aki hasonló problémával küzdött/küzd.

2015. dec. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj másik nőgyógyászhoz mást nemtudok mondani :/
2015. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
nem lóval kéne kamatyolni.
2015. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ostoba vicc volt. Most aztán vihoghatsz.
2015. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék másik orvoshoz. Lehet valami fertőzés is a háttérben, ami okozza, de ehhez mintát kellene venni a hüvelyváladékból tenyésztéshez.
2015. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia! megoldódott a dolog? kiderült, hogy mi volt az oka? ha igen, melyik orvos segített?
2022. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!