Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mivel védekezzünk a...

Mégis mivel védekezzünk a legnehezebb napokon?

Figyelt kérdés
Szeretnék éjjelre egy biztos megoldást ha nem is anyira kényelmes. Belekerestem a topikokba ki mit csinál hát nem tudom mi a igazi, van aki gyerekpelusa vagy tena betétre esküszik, van aki 2-3 bugyit vesz fel , van aki nejlont tesz az ágya vagy a bugyijába, mi a legjobb megoldás?
2010. márc. 22. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a válaszokra én is kiváncsi vagyok.Ha olyan van akkor törölközőt teszek a lepedő alá és igy nem olyan nagy gond ha baleset következik be:) De nem tudom mégis mi lenne a jó megoldás.
2010. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tampon+ betét. Én csak tamponnal alszok (szuper o.b) és még sosem áztam át éjszaka
2010. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam az első két nap szokott necces lenni. Ilyenkor legvastagabb tampon, plusz egy szárnyasbetét a bugyiba és nincs gond. Vagyis egy gondom van, hogy én annyit fészkelődök álmomban, hogy az esetek többségében félrecsúszik a betétem, és a ragasztásuk amúgy sem a legjobb ahogy én tapasztalom. De ha a helyén marad, akkor nincs baj.

Gyerekpelenka, hát ez érdekes megoldás lehet, nem tudom, van-e egyáltalán akkora méret, ami jó egy felnőtt nőre, aki mondjuk nem 40 kilós, hanem kicsit gömbölyűbb. Arról nem is beszélve, hogy én nem bírnék benne megmaradni szerintem.

A Tena betét nem rossz ötlet, bár nem erre van kitalálva, de az tény, hogy folyadékból a többszörösét is fel kell tudnia szívni, mint amennyi egy nagyon erős vérzéses éjszakán távozik.

2010. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tampont egészségtelen egész éjszakára bent hagyni, mert úgy túl sokáig van benned, és könnyen felhalmozódnak benne a kórokozók. Én törölközőt terítek a lepedőre, és az első pár napon éjjel 1 óra körülre beállítom a telefont, és felkelek cserélni.
2010. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én keveset alszok,általában éjfélkor fekszek le é fél hétig alszok de van amikor 4-5 órát alszok. Amikor mensizek akkor nagyon ideges vagyok egész nap , mindenem fáj stb. és nagyon ki vagyok ... semmis se jó. Ma délbe kezdett dőlni belőlem, éjjeli allways minden két órában. Most nagyon fáradt vagyok de semmiért én éjjel 3-kor nem akarok fel kelni.
2010. márc. 22. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
a tampont nyugodtan benthagyhatod egész éjszakára. elvileg 8 órát mondanak a hiperokosok, de senki sem halt még bele abba hogy 10 órát volt benne a tampon, meg gondolom itt nemmindenki alszik 10 órákat mindennap, de gondolom 8-at se nagyobn
2010. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!