Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló 3. levelének...

A fogamzásgátló 3. levelének 1. szemét vettem be ma, majd el kellett mennem wc-re. Hat így a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Kb. fél órával utána, nagywc volt, nem mondanám hasmenésnek, de elég híg volt a székletem. Biztos így még a gyógyszer hatása?
2015. dec. 13. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Szép is lenne, ha az ember a fogamzásgátló szedése miatt ne intézhetné a napi testi szükségleteit.

Hányás és hasmenésnél van gond.

A hányást nyilván tudod, hogy mi, a hasmenés pedig az, amikor egy nap legalább 6-szor rohansz a wc-re és nem kemény a széklet, nem is lágy, hanem konkrétan teljesen híg, minden átfolyik rajtad. Ezt hívják hasmenésnek.

Ami nálad történt, az egy egyszeri nagyon laza széklet, ami még nem egyenlő a hasmenéssel.

Azonban ha ez megismétlődik ma, netán kitart, akkor viszont jön a diéta és a kiegészítő védekezés!

2015. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Biológia órára te egyáltalán nem jártál?

Szerinted mégis mi köze van a székletednek a fél órával azelőtt bevett gyógyszerhez?

Biztos kéne 12 évesen fogamzásgátlót szedned?

2015. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig jogos a kérdés, hiszen benne van a tájékoztatóban, hogy hasmenés esetén nem szívódik fel rendesen a gyógyszer.

Kérdés,hogy hasmenésed volt-e, vagy csak sima széklet, ami nem kőkemény.

2015. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!