Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veled rosszullét,...

Történt már veled rosszullét, ájulás alacsony vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen tünetei vannak?

És miben különbözik attól ha pl valaki nem reggelizik és leesik a vércukra vagy ilyesmi?

Vagy attól ha valaki a tömeget bírja nehezen és pánikszerű rosszullétei vannak?

19é lány



2015. dec. 13. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen alacsony a vérnyomásom, néha el is ájulok. Általában elmegy a látásom, van egy érzésem, hogy le kellene feküdnöm, gyenge vagyok, összeesek.

Ha vércukor miatt vagy rosszul, az nemegyszer erős rosszulléttel és gyomorfájdalommal is jár, de lehet ugyanúgy fájdalommentes, mint a vérnyomás miatti.

A pánikroham a legdurvább, légszomj, verejtékezés, halálfélelem jelentkezik, nagyon felgyorsul a pulzus. Ez jól elkülöníthető a másik két esettől.

2015. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miben különbözhet az ájulás elötti pillanat a halál elöttitöl?

Én tuti azt hinném ,hogy meghalok.

Nekem a vérnyom. úgy 17 éves koromtól 35-ig ,145/80 volt,most nagy nehezen elkezdtem a napi egy gyógyszert ,attól 115-120 ,de sokszor mivel még nem ájultam el,azt hiszem,hogy meghalok és lefekszem.

1 hete kezdtem a gyógyszert,ha pár nap múlva nem szünik meg a számomra alacsony vny miatti rosszullét,abbahagyom és legyen 145,amivel semmi bajom nem volt soha.

2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!