Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen jelei vannak a petefész...

Milyen jelei vannak a petefészek ciszta kifakadásának?

Figyelt kérdés

A bal petefészkemben van egy ciszta, egy hónapja mutatta ki az ultrahang. A dokim azt mondta, várjuk még a következő két mensimet, mert azalatt általában magátol kifakad vagy felszívódik. Most volt a második mensim, el is múlt, de ma közepesen erős, szúró fájdalmat éreztem a bal petefészkemnél és elég sok barnás, kocsonyás váladék is jött vele.

Lehetséges, hogy a ciszta pukkant ki, vagy az teljesen más?

24N



2015. dec. 16. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy cisztám, elvileg három hónap múlva kellett volna visszamennem kontrollra vele, de mivel problémát nem okozott, és tudtam, hogy felszívódhat, ezért nem mentem. Egy év múlva mentem újra UH-ra, akkor már nem volt meg. Nekem egy éjszaka volt, amikor nagyon görcsölt a bal petefészkem (váladékra nem emlékszem), korábban nem éreztem még ilyet, mozdulni is alig bírtam... az a tippem, hogy akkor történhetett vele valami.
2015. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!