Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 darabos hüvelykapszula kúra...

7 darabos hüvelykapszula kúra esetén elkezdjem, ha tudom, hogy egyik este nem fogom tudni használni, mert nem leszek itthon, vagy halasszam olyan hétre, amikor nem kell egy napot sem kihagynom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod magaddal vinni?
2015. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a szalagavatóm lesz, szóval nem szívesen használnám akkor, ráadásul elfeküdni se tudok majd, hogy hátrafolyjon/ne folyjon ki.
2015. dec. 16. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A hüvelytabletta felolódik, majd kifolyik. Tök mindegy fekszel e.
2015. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 a hüvelytablettáknál nagyon fontos, hogy lefekvés előtt, tehát fekve használjuk, benne is van a tájékoztatóban, így tud csak hatni, reggel csak a maradék folyik ki, de egész éjjel ki tudta fejteni a hatását.

Kérdező! Attól függ, hogy milyen hüvelytabletta, van aminél mindegy, hogy kihagysz egy napot.

2015. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Silver Q-t használok, ha ez így mond valamit
2015. dec. 16. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mond semmit, ha valamilyen hüvelyflóra helyreállító, akkor szerintem nyugodtan kihagyhatsz egy napot, ha gyógyszer, akkor érdemes betartani a napi alkalmazást.
2015. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 19. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
4: nekem reggel és este kellett használni
2015. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!