Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek megtortent, az hogy...

Nektek megtortent, az hogy amikor menstrualtatok es a wc-n epp csereltetek ratok nyitott a ferjetek /parotok? Hogy ereztetek magatokat?

Figyelt kérdés
en mondtam a ferjemnek , hogy ne jojjon be ilyenkor a furdobe , mert nem szeretem ( inkabb szegyelem ) ugy mond ... veletlenul ram nyitott , nem mintha nem latta meg volna vagy ijesmi , csak akkor pillanat amikor sok folyik , nem szeretem hogy lassa !

2015. dec. 18. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyenkor bezárom az ajtót.
2015. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Előfordult már, de engem nem zavar. Öt hónapja vérzek, átlag heti két nap dől belőlem, két nap csak vérzek, a többi nap barnazok. Nem tudok már újat mutatni. Volt, hogy én magam hívtam be, mert éreztem, hogy el fogok ájulni. De már legalább tucatnyian láttak így, kezdve a nőgyógyászomtol, műtős fiúk, műtősnők, ápolónők, beteghordók, mentős, amikor a munkahelyemen lettem rosszul és a kollégák mentőt hívtak hozzám, majdtakaríthatták a padlót, mert ahogy összeestem, elcsúszott a betét és kifolyt a vér. Előttük sem szégyellem magam, sajnálom, hogy kényelmetlenséget okoztam, de ez sajnos ilyen.
2015. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem folyik sok, de ez természetes dolog, ő pedig a párom, nekem aztán semmi gond nincs vele, ha benyit, mert dolga van a fürdőszobában (ma épp mosószóda kellett neki :)). Az ajtó szinte mindig úgyis nyitva van, nem részletezem, miért. Ha előre eszembe jut, becsukom az ajtót az intimebb dolgoknál (főleg, hogy a konyhából nyílik a fürdőszoba), olyan is volt már, hogy közben csukattam be a párommal. De nem sok mindent tudok csinálni a fürdőben, aminél nagy gond, ha benyit...
2015. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én minden esetben ráfordítom a kulcsot, ha vécére megyek, elvégre semmi olyat nem teszek ott, amit szeretnék megosztani a férjemmel. Nem dramatizálom túl a dolgot, de a vécézés és a menstruáció az én magánügyem, nem mutogatom senki másnak.
2015. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
en sem szegyellem maskepp , csak amikor sok folyik akkor nem szeretem , maskor ha lassa semmi gond , hisz soha nem lehet tudni lebetegszek es kell gondozzon pont akkor pl ... amugy meg betetet is vasarol nekem ha ugy van :)
2015. dec. 18. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

2-es megszabad kérdezni, mi a bajod? Nem tudnak semmit csinálni? Ennyi vérveszteség már nagyon veszélyes.

A kérdésre, nincs benne semmi szégyellni való, de ennyi magánélete nem baj, ha van az embernek.

Amikor még otthon laktam sem akartam, hogy bárki bejöjjön. Lassan beletörődtek. Kórházban is bekisértek egyszer, műtét után, amikor jeleztem, hogy egyedül is tudok betétet cserélni. Nem értették meg.

2015. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Kettes vagyok

Vérkép alapján meg nem mondaná senki, hogy vérzek, még csak egy minimális eltérés sincs benne, hemoglobinom pl 140 körül van folyamatosan. Az okára még nem jöttek rá, voltak műtétjeim, szedtem gyógyszereket, most agyalapi mirigy problémára gyanakodnak, hát majd kiderül. A gond, hogy minden módszer, amivel próbálkoznak, totál sikertelenségbe fullad, hiába adnak hormont, mintha nem szedném, vérzéscsillapítótól jobban vérzek, az egész szervezetem mintha fordítva lenne bekötve. Próbáltam már alternatív módszereket is, de azok sem vezettek semmi eredményre. Talán majd kiderül. De nem idegeskedek rajta, volt már kétszer is, hogy három hónapig véreztem, akkor sem jöttek rá az okára, de elmúlt akkor is. Most is csak elmúlik, örökre nem maradhatok így, ha máskor nem, hát majd ha teheebeesek, akkor abba marad. Vagy ha túl leszek még egy rakat vizsgálaton. Egyszer csak meglesz az oka, addig várok türelemmel.

2015. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es (és 2-es) válaszoló! Borzasztóan hangzik, nagyon erős vagy, hogy ezeket kibírtad lelkileg. Azóta mi a helyzet?
2019. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2,7-es vagyok

Az okára nem jöttek rá. Ikreket szültem azota, a terhesség alatt nem véreztem. De utána nagyon durva lett. Újabb küret, hormonok, spirál, komolyabb műtét. Egyik se lett megoldás. Egy orvos egy fajta endometriózisra gyankszik, de szerinte nagyon eldurvult. Végül a meh kivétele mellett döntöttünk, mivel több gyermeket semmiképp se szeretnenk (egyikük súlyos beteg), de a vérzés már a mindennapokban is problémát okoz. Augusztusban lesz a műtét. Ez már biztos megoldás lesz.

2019. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!