Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a tampon...

Lehetséges, hogy a tampon bent maradt?

Figyelt kérdés
A múltkor iszogattunk egy kicsit a barátaimmal, és nem emlékszem, hogy amikor hazajöttem, kivettem-e a tampont. Azt tudom, hogy elmentem a wc-re, azután meg elmentem fürdeni, de akkor már biztos, hogy nem találtam a kihúzószálat. Néztem kérdéseket, megvolt az is, hogy guggoljak le, nyomjak mintha szülnék, illetve az is hogy nyúljak fel. De nem éreztem semmit, se a tampont, se a kihúzószálat. Nem nagyon volt meg, de utána másnap még megvolt és azóta már használtam is tampont. Ennek már körülbelül két hete. Azóta nem tapasztaltam semmi furcsát. Szerintetek lehet még belőle gond? Tudom, eléggé fura a helyzet, de megnyugtat hogy nem csak én jártam már így. :D Értelmetlen válaszokkal kíméljetek, köszönöm.

2015. dec. 19. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ha ott lenne éreznéd.
2015. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. dec. 19. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet bent, ha nem érzed.
2015. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!