Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Van, aki szívesen...

Lányok/Nők! Van, aki szívesen pisil guggolva a szabadban, és nem egy kellemetlen dolog neki?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban sokat utaztunk, ide-oda. Így rá voltam erre kényszerülve. Nem tartom valami nagy dolognak, de ha mi is tudnánk állva, az igen csak jobb lenne.
2015. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy ha pár cm-nél magasabb a fű, valamelyik mindig csikiz közben alulról és a bogarak is előszeretettel röpködnek arra, pont semmi kellemetlenséget nem jelent.
2015. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már vannak eszközök, amivellehet a lányoknak is állva pisilni. Én próbáltam már több félét, de ami a legjobban bevált, az az Intim Kála nevű pisilőtölcsér. Kis helyen elfér és használat után eldobható, így nem kell elmosogatni, mint a többi hasonló funkciójú terméket. Nyári kirándulós,nyaralós szezonban szerintem nagyon hasznos, ha van nálad egy csomag.
2015. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem mondom, hogy mindig szívesen, de nem kellemetlen. Szeretek szabadban pisilni, kényelmes érzés néha.
2015. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen. Ha nem bírnám ki hazáig, na az lenne a kellemetlen.
2015. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagy pisibajnok vagyok, így egy 2 órás kis túrás utat se bírok ki, szóval elég sokat pisilek szabadban. Van, hogy meg se kottyan, de van, hogy kellemetlen..Általában csak akkor folyamodok ilyenre, mikor már nagyon kell, és akkor inkább elvagyok a megkönnyebbülős érzéssel :D
2015. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!