Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj hogy még nem jött meg...

Fáj hogy még nem jött meg miért nincs meg nekm?

Figyelt kérdés
nagyon roszul érzem magm hogy nekm még nincs meg de miért sokszor sirok mert nem menstruálok de miért valmi bajom van ?
2008. szept. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben? Hány éves vagy?

Amúgy nyugodj meg, addig örülj amíg nincsen. Majd elérkezik az idő, ezt nem lehet siettetni. Sírni felesleges úgy is meg fog jönni.

2008. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
örülj amíg nincs...:Smajd akkor fogsz sírni mikor meglesz....majd megfog jönni ne félj:)
2008. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korodig megjöhet, ha utána sem jön meg akkor nőgyógyász. Mert itt senki nem fog tudni pontos diagnózist mondani neked.

Ne sírj felesleges.

2008. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj előbb, utóbb úgyis beüt a ménkő, és akkor meg majd azért fogsz sirni, mert már megvan. Ez így van.

Nekem is későn jött meg, bár nem írtad te mennyi vagy most jelenleg, de én 15 voltam. Hidd el tudom milyen érzés, és teljese megértelek, engem bántottak is érte, nagyon rosszul esett.

Biztos nincs semmi baj, egyszerűen lehet csak későn érő típus vagy...ha pedig már gömbölyödik a melled, nől a szörzeted akkor hamarosan eljön az a nap, amit úgy vársz, hogy nagy lány lehess.

De ha nagyon nyugtalan vagy, akkor keress fel anyukáddal egy nőgyógyászt(én is így tettem anno), aki majd megvizsgál, de ne félj tőle ez csak egy ultrahang a hasadon keresztül, megnézi hogy van-e vmi gond(de úgysem lesz). Én is mikor elmentem a dokihoz, azt mondta nem lát semmit és ha fél éven belül nem jön meg akkor mennyek vissza hozzá, és ír vmi hormon tablettát amitől majd beindul a folyamatok, és lám nem kellett várnom fél évet még azon a héten hétvégén, megjött a "drága".

Fel a fejjel. Ami késik nem múlik!!!!

2008. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!