Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Valami bajom van?

Ez mitől lehet? Valami bajom van?

Figyelt kérdés
A menstruációm elvileg következő héten hétfőn kéne hogy megjöjjön, általában 29 napos a ciklusom. Már élünk nemi életet a barátommal, gumit használunk és mindig figyelünk rá,én már túlságosan is. Miután feltettem neki,megtörlöm,mert a kezem hozzáért és előváladékos lett tőle így utána már nem olyan a gumi sem a kezem miatt ha megtöröltem. És nem megy el bennem,hanem mindig úgy időzít hogy elsüléskor pont kint legyen már. Utoljára december 12-én voltam úgy együtt vele,ami szombat volt és aznap rám feküdt úgy hkgy hozzám ért odalent az előváladékos boxerével a bemenethez, képtelenségnek tartom hkgy ez által teherbe ejtett volna de mindenhol azt olvasom hogy bármi lehet van aki állítólag attól terhes lett hogy előváladékos ujjal felnyúltak neki.Az a problémám hogy már egy jó ideje barna folyásom van, december 14-én használtam egy lactobacilust tartalmazó kapszulát amiben a por barna színű,és ez is barnára festi a folyásom, ez olyan 2-3 napig tart. Utána elmúlt a barnázás de pár napja megint előjött és ma már Nagyon sötét volt, hamarabb jönne meg a menstruációm mint szokott vagy mi lehet a gond? Ugye nem azért barna mert terhes vagyok?olvastam h annak is a tünete lehet,meg ovulációé, méhszájseb miatt illetve fertőzés miatt. De nekem nem viszket nem büdös semmi ilyen. Tudnátok nekem tanácsot adni?sosem volt még velem ilyen és aggaszt :( 17/L

2015. dec. 23. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Eloszor is terhes biztos, hogy nem vagy, szuper dolog, hogy felelossegteljes vagy, vedekezel, de ennyire nem szabad ragorcsolni, elmegy az egesz szerelmeskedes varazsa.

A barna folyas lehet attol a lactobacilust tartalmazo kapszulatol, vagy epp attol, hogy meg fog jonni. Nem kell rogton a legrosszabbra gondolni. Nyugodj meg, ha esetleg mas problemat tapasztalsz, fordulj orvoshoz. Nyugodt, bekes, boldog karacsonyt es boldog uj evet! :)

2015. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni a menstruációd és lehet ettől van, vagy van egy kis gyulladásod. Terhes biztos így nem leszel.
2015. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!