Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses idején gyakrabban van...

Menses idején gyakrabban van rosszul, akinek alacsony a vérnyomása?

Figyelt kérdés

Halottm azt is, hogy gyakoribbak a rosszullétek azokon a napokon, meg azt is, hogy súlyosabbak a tünetek. Van, aki még jobban legyengül abban a kritikus pár napban. Ti mit tapasztaltatok?

(19 éves lány)



2015. dec. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 105 a vérnyomásom felső értéke, ha mérem, ami már közel van az alacsony vérnyomás fogalmához (kissé orvosfóbiám van, orvossal normális volt, amíg még mérték. ma már sosem megyek orvos közelébe se, mert nem muszáj).

A menses semmiféle rosszulléttel vagy fájdalommal nem járt számomra az elmúlt 28 évben. Max. néha éreztem valamit vagy csökkent az étvágyam, de rossz dolog nem volt. Legyengülni is szoktak? Biztos csak az, akinek fáj, mert az a kis vérveszteség igazán nem nagy ügy (persze biztos van, aki aránytalanul sokat veszt).

2015. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony a vérnyomásom, de semmi problémám nem volt soha menstruációkor.
2015. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!