Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy időnként...

Miért van az, hogy időnként tök szép, aranyos lányok is szemeznek velem vagy néznek felém gyakrabban si akár, ha én alacsony fiú vagyok, vagyis nem egy álompasi, magas izomkolosszus tipikus szép fiú?

Figyelt kérdés
Talán az a szó mond sokat rólam, h cuki. A lányok nagy része cukinak nevez, ha képet lát rólam, de vannak, akik meg rondának tartanak, mások helyesnek, de ez a ritkább, szóval tisztában vagyok vele már jó ideje, hogy én egy ronda fiú vagyok.
2013. dec. 13. 20:21
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Fel akarnak tenni dísznek a karácsonyfára.
2013. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kill me, my God, kill me, please.....
2013. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert tetszel! Egyébként te szoktál utcán sétálni? Nem tudom hol laksz, de mifelénk én mindenféle embert látok pontosabban mindenféle párt...de lehet van az országban olyan hely ahol minden csávó 198 cm és nem lehet úgy végig menni egy 10 km szakaszon, hogy csak ilyenek jönnek szembe a 175 + cm barátnőikkel..én szoktam látni alacsony férfiakat alacsony barátnővel extrém esetben magasabb barátnővel...a magasság a legutolsó probléma egy párkapcsolat kialakításában..lehetnél te 200cm is ha totál hülye vagy a női jelzések értelmezéséhez!
2013. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!