Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,149 cm,40 kg.A szuleim is alacsonyak,szoval ez orokletes!Nagyon rosszul erzem magam emiatt,nem tudom igy elfogadni magam..mindig a fejemhez vagjak,hogy nagyon kicsi vagyok,meg alacsony.Az osztalytarsaim (lanyok) joval magasabbak mint en,legalabb egy fejjel,bar ok 13 evesek.De en 13 evesen nem leszek akkora,mint ok..Legalabb 2-3 centit hogyan tudnek nyulni?

2015. dec. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
12 evesen boven nem fejezodott meg be a novesed (igazabol most fog majd durvan beindulni).u
2015. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt még fogsz nőni,ez nem a végleges magasságod.

Másrészt,örülj neki,hogy pici vagy:) Később majd rájössz,hogy nagyon sok fiúnak az alacsony lányok tetszenek.Legalább annyinak,mint a magas lányok(ha nem többnek).Nekem is sokszor mondták,hogy milyen pici vagyok(a mai napig szokták),de nem rosszindulatból,hanem arra célozva,hogy aranyos vagyok.Hidd el,ha most még nem is,de később értékelni fogod,hogy nem vagy magas és ehhez még vékony is vagy!:)

19L

2015. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár 24 éves korodig is nőhetsz. Napi 8 órás pihentető alvással, helyes táplálkozással, növekedést elősegítő sportokkal (pl kosárlabda) kihozhatod magadból a genetikailag beléd programozott maximumot.
2015. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! ment mindenkinek a zold kez!:) vagy mi
2016. febr. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!