Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer/hormon,...

Van olyan gyógyszer/hormon, vagy valamilyen módszer amitől magasabb lehetnék?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.

2014. júl. 18. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha kórosan alacsony vagy, akkor kórházi kezelésben részesülhetsz növekedési hormon mesterséges bevitele formájában.

Ha nem vagy túl alacsony, otthoni életmódbeli szokásokkal lehet serkenteni a magasságodat, mivel még 16 éves vagy és fiúknál általában 18 éves korig tart a csontosodás. Amik a növekedési hormon termelődését serkentik, különféle fizikai stresszhatások a szervezetre és a pihenés, ugyanis a GH (növek. hormon) nemcsak a növekedésért, hanem a szervezet regenerációjáért is felelős:

- alvás (aludj sokat)

- edzés

- éhezés (pontosabban alacsony vércukorszint --> ne egyél sokat éjjelre, de ne éheztesd magad napközben, mert fejlődő szervezet vagy)

2014. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok kórosan alacsony attól még saját felelősségre szedhetem a hormonokat,vagy nem?
2014. júl. 18. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját felelősségre igen, viszont nehéz lesz növ. hormont szerezned. A patikákban ilyet nem árulnak, csak gyógyászati célokra kórházakban találhatóak vegytiszta növekedési hormon készítmények.


Az interneten és a feketepiacon megrendelhető hormonok átverések lehetnek, esetleg nem vegytiszták, nem biztonságosak. A hormonserkentők pedig elég drágák és nem biztos, hogy valóban hatnak is, érdemes alaposan utána járni a terméknek.

2014. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. júl. 18. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja,még egy utolsó kérdés.Kórházban meg lehet nézetni hogy fogok e még nőni és ha igen milyen orvosnál?
2014. júl. 18. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az endokrinológiai szakrendelésen végzik a csontkor vizsgálatot, kézröntgen alapján meg tudják mondani, ha nőhetsz még.

Remélem segíthettem. :)

2014. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél,köszönöm szépen:)
2014. júl. 18. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!