Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi pénzbe kerül nekem, ha...

Mennyi pénzbe kerül nekem, ha magán nőgyógyászhoz megyek? És egy tartósabb kezelés?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 évig próbálkoztunk, hogy babánk legyen, de nem sikerült. Végülis most szüneteltetjük a dolgot. Viszont azóta sem hagy nyugodni a dolog, hogy talán valami baj van velem. Egy ideje észrevettem, hogy több hosszú szőrszál jelent meg mindkét belső combomon.

A menstruációm rendszeres, minden hónapban 28-30 napra jön meg, tavaly kétszer fordult elő, hogy kb. 2 hetet késett.

Olvastam valahol a nagyfokú haj- és bőrzsírosodás is jelezhet bajt. Márpedig nekem huzamosabb ideje problémám, hogy erősen zsírosodik a hajam, minden második nap már zsíros, pedig mindenfélét kipróbálok rá.

Az is foglalkoztat, hogy vajon annak van e jelentősége, ha a mindjárt megjön érzést már több mint egy héttel azelőtt megérzem, mielőtt megjön? És gyakran erősen érzem.

A melleim szinte sohasem szoktak fájni a menstruációm előtt, csak időnként, pl. a múlt hónapban.


Ezek alapján van okom aggódni?


Eddig mindig a körzeti nőgyógyászatra mentem ha problémám volt, viszont úgy gondolom, hogy ez egy olyan dolog, hogy több figyelmet érdemelne. Mennyibe kerül ha egyszer elmegyek és utána, ha esetleg többször is mennem kell rendszeresen mindenféle vizsgálatokra?


2010. márc. 24. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

menj el egy PCOS-kivizsgálásra.


nem tudom, mennyibe kerül, nem próbálsz először egy normális államit találni?

2010. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim 6000-et kér egy vizsgálatért, de ebben már a cytológia is benne van. Gondolom Neked először ilyet csinálnak. Nekünk is nehezen jött össze a baba. Először a férjemet küldték el vizsgálatra. Nála minden ok volt, ezért nekem jöttek sorban a vizsgálatok. Minden doki más árakkal dolgozik. Érdeklődj!Ja, nekem nő a nőgyógyászom. Szuper rendes. Teljesen máskép áll a dolgokhoz, mint egy pasi doki, akinek fogalma sincs mi milyen érzés...
2010. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én és ismerőseim orvosai Budapesten és Tatán 7000 - 8000 - 10000 forintos tarifával dolgoznak. Van, aki nem kér pl pénzt akkor amikor visszamész, hogy a vizsgálati eredményt kiértékelje, van aki igen. Szóval változó. Ha már ilyen drágák, akkor érdemes olyan orvost keresni, aki nem lekezelő, nem megalázó, mert olyan is van sajnos. De sok, nagyon jó orvos is van.
2010. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első hozzászóló szerint akkor esetleg PCOS-ra lehet gyanakodni, mert bevallom nekem eszembe jutott ez a lehetőség. Nagyon remélem, hogy semmi komoly.
2010. márc. 25. 12:23
 5/6 anonim válasza:

Én is a PCOS vizsgálatot ajánlom. Nekem is az volt. És attól erősödött a szőrzetem is. Bár elvileg az menszesz kimaradást is okoz, de lehet, te még az elején jársz. Én is emiatt nem estem teherbe. Itt egy link:


[link]


Sok szerencsét kívánok neked!!

2010. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
...és az én orvosom is 6000Ft-ot kér egy magán vizsgálatért. Ebben minden benne van, még egy esetleges HPV teszt is, ha szükséges.
2010. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!