Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szülés kb hányszorosa a...

A szülés kb hányszorosa a legerősebb menstruációs fájdalomnak?

Figyelt kérdés
Sokszor menstruáció alatt olyan erős görcseim vannak, hogy ordítani tudnék a fájdalomtól. Gyakran el sem merek indulni itthonról, mert nem egyszer előfordult, hogy összeestem az utcán. A gyógyszer sem sokat használ, mert legtöbbször kihányom mielőtt hatni tudna. Ilyenkor csak összegömbölyödöm, és igyekszem túlélni a dolgot. Néha elgondolkozom, hogy ennél mennyivel lehet rosszabb a szülés. Akiknek hasonlóan erős görcseik voltak, mik a tapasztalataitok?

2015. dec. 27. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A szülés annyira nem fáj, mint egy erősebb felfázás.
2015. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem csak kicsit volt rosszabb a szülés, a görcs ugyanakkora volt.

De sok embernek nincsenek erős görcsei, ezek nem értik meg, mit hisztizik az, akinek vannak. Nekem sokszor beszóltak, hogy nem tornázom vérzés alatt, most szívesen mondanám nekik, hogy szülés alatt próbáltak már tornázni?


A második gyerek szülése sokkal könnyebb volt, utána meg teljesen elmúltak az ennyire erős görcseim :)

2015. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szüléskor szinte semmi görcsöm nem volt. A menstruáció fájdalmasabb szokott lenni..
2015. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek a második válaszolóval, engem is mindig bosszant mikor a tornát vagy a szexet ajánlgatják. Érdekes lenne, mikor megmozdulni se tudok a fájdalomtól. És hozzáteszem hogy jól bírom a fájdalmat, nem egy sportsérülésem volt, és sosem nyafogtam, csak ez az egy dolog van, amit nehezen viselek.

Tudom hogy nagyon fáj a szülés, és mondjuk azt még el is hiszem, hogy 2-3-szoros a fájdalom, de a 10-szeresét már nehezen tudom elképzelni, mikor így is alig vagyok magamnál.

2015. dec. 27. 17:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy örülök, hogy neked megoldódott a probléma, remélem nekem is hasonló szerencsém lesz. :)
2015. dec. 27. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt a vajúdás, semmihez nem hasonlíthatóan fájt és hosszan(ez volt inkább a megterhelô), a kitolás már semmi volt az elôzôekhez képest:-)
2015. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem is hasonlit a menstruációs fájdalomhoz.Iszonyatosan fájt:(
2015. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!