Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond, ha a terhessé...

Mi lehet a gond, ha a terhességi teszt negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A múlt alkalommal megjött rendesen a menstruációm. Rendes lefolyása volt. Elmúlt tisztulással együtt a 7. napon majd a menstruációtól számított 8. nap óta folyamatosan fájnak a melleim, és akörül ovus folyásom is volt...áttetsző, rengeteg nyákos, pár napig tartott.

Általában menstruáció előtt egy héttel szoktak fájni a melleim és rendesen 14 nap körül szokott peteérésem lenni, most nagyon hamar jött, mert azóta nem tapasztaltam.

Most a 22. napon vagyok, napok óta, hol sötétebb, már már barnásabb folyásom van, hol sárga. Viszketés, égés, semmilyen rossz tünetem nincs. A mell fájdalom azóta is meg van.

3 tesztet csináltam, egyik sem lett pozitív. Később teszteljek vagy valami más állhat a háttérben?

Hetek óta rengeteget eszek...Az is hozzájárulhat, hogy elég sok stressz volt novemberben, de sosem jártam még így.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. dec. 28. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:

24 napra meg is jött....sosem szokott hamarabb megjönni, mindig 29-30 napra jön meg...

Akadt stressz, azon a héten, mikor az ovus folyásom volt, fősulin voltam, 7 dolgozatot írtam, vezénylést csináltam stb...karácsonyi előkészületek, szóval tiszta sokkos voltam. Ez közre játszhatott benne?

2015. dec. 30. 10:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a nagy stressz miatt jött meg előbb a menstruációd.
2015. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. dec. 30. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz is, de teszteljük még, mert csak 2 hét után észrevehető!
2015. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!