Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kizárt terhesség mellett...

Kizárt terhesség mellett terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

November 5-én kiszakadt a gumi, és mással nem védekeztünk. Aznap bevettem az esemény utánit, a ciklusom 5. napján történt, illetve a barátom nem túl termékeny. Egy hónappal később nem jött meg időben, Intimed terhességi teszt negatív, utána napokkal később megjött, de nem bírtam lenyugodni, miután elmúlt csináltam még egy x-epil tesztet is, az is negatív.


De elég sokszor hányingerem van, (azelőtt sose volt, vagy nagyon ritkán), folyton fáradt vagyok, gyakran kell pisilnem, egy rosszullétem is volt (de az alacsony vérnyomás tüneteivel).


Szerintem a terhesség kizárt, de akkor hogyhogy tüneteim vannak?



2015. dec. 22. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem terhestünetek, hanem TIPIKUSAN azok a szubjektív dolgok, amit azok a nők produkálnak agyból, akik vagy nagyon akarnak, vagy nagyon nem akarnak babát. Nem vagy terhes, ne parázz.


egy 35 hetes kismama

2015. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Az elsővel teljesen egyetértve: csak azért, hogy teljesen megnyugodhass, menj el nődokihoz.
2015. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2015. dec. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!