Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy már pár...

09912 kérdése:

Mitől lehet az hogy már pár napja fáj az ha pisilek? Néha picit véres is szokott lenni A papir mikor megtörlöm a nemiszervem. Ég és fáj is, ilyen sárgás-fehéres válladék is jön.16/L

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni hogy elmúljon? Amitől elmúlik orvos nélkül is?Anyukámnak nem igazán szeretnék szólni róla. Az ilyen dolgok eléggé kényes téma számomra. Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy felfáztál!

De állhat valamilyen fertőzés is a háttérben. Ha egy hét múlva se szűnik, érdemes vele orvoshoz fordulni. Addig is én kamillás teával mosnám.



Ennyi idősen nekem is kínos volt szólni ilyenről anyukámnak. De mikor rávettem magam, rájöttem, hogy nem is olyan kínos, és teljesen normálisan kezelte a problémámat, mintha csak egy torokgyulladás lenne. Ő is nőből van, voltak már hasonló gondjai.

Te se szeretnéd, ha súlyosbodna az állapotod. :)

2015. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm. A kamilla teás mosogatást kiprobálom!
2015. dec. 28. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem szeretkezés után szokott ez lenni.Én tőzegáfonyát szedek naponta 3xor 1 hétig.
2015. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Pedig nem voltam senkivel:/ de azert holnap veszek azt is :) köszönöm a választ!
2015. dec. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!