Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire megoldható?

Mennyire megoldható?

Figyelt kérdés
Közfoglalkoztatott vagyok, nemsikára kejár a szerződésem, de úgy néz ki, hogy visszavesznek még egy évre. Ha teherbe esnék és veszélyeztetett terhes lennék..mehetnék táppénzre a 9 hónap alatt , vagy fel kéne mondanom? Esetleg a sresszes munkakörnyezet lehet ok arra, hogy veszélyeztetett terhesnek nyilvánítsanak? Otthagynátok egy munkahelyet azért, mert túl sresszes annak érdekében, hogy jöjjön a baba?

2015. dec. 29. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha teherbe esnék és veszélyeztetett terhes lennék..mehetnék táppénzre a 9 hónap alatt..." Igen.


"Esetleg a sresszes munkakörnyezet lehet ok arra, hogy veszélyeztetett terhesnek nyilvánítsanak?" Igen,de nehéz bizonyítani!


"Otthagynátok egy munkahelyet azért, mert túl sresszes annak érdekében, hogy jöjjön a baba?" Csak ha van pénz a gyerekre. Bocs,de neked van?

2015. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van félretéve rá. Úgyhogy bármikor jöhetne. 3 hónapja próbálkozunk (tudom nem sok idő), elvileg minden rendben, vitamint is szedek..csak a munkahelyem túl stresszes...és gondolom emiatt nem...
2015. dec. 29. 10:20
 3/4 A kérdező kommentje:
A stressz nálam már úgy nyilvánul meg, hogy sírva jövök dolgozni..hétvégén nincs egy nyugodt percem, mert végig azon jár az eszem, hogy mi lesz hétfőn, ha jönni kell dolgozni. Párszor előfordult, hogy bevizeltem éjszaka...A rám nehezedő nyomással, a kollégákkal, és a főnökömmel is vannak problémáim... Nem hiszem, hogy túl egészséges ilyeb munkakörnyezetben dolgozni...
2015. dec. 29. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Miért nem kéred magad máshova? Én 2 év alatt 3 helyen voltam, ebből az első nagyon jó volt, mind munkailag, mint társaságilag, ott sajna személyi változások voltak, így inkább kértem magam máshova, a második elég gázos hely volt, ott alig vártam, hogy lejárjon a szerződésem, majd végül egy harmadik helyen kötöttem ki, ami elég felemás volt, a társaság szuper volt, munka meg szinte semmi, ott most lejárt a szerződés, újra próbálkozok januárban. Igazából a hosszútávú rendes állás lenne az igazi ennyi idő után.
2015. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!