Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban kétszer menstruál...

Egy hónapban kétszer menstruálni normális dolog? Mi bajom lehet? 13/L

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve menstruálok (kb. 9-10 hónapja) de még nem állt be van amikor a hónap elején jön és van amikor (már elég ritka de a hónap vegen) most is volt menstruálásom a honap elején ami 6 napig tartott és két napja már borzasztóan fájt a hasam pedig nem szokott és 29.én ilyen barnás pirosas folyadék jön a hüvelyemből. (Mostanában picit idegesebb vagyok lehet emiatt is?) Vagy hamarabb jött meg és ez már a jövő hónapi menstruációm?Ha nem akkor valami bajom van?:(

#menstruáció #betegség #gyerek #lány #egy hónapban többször
2015. dec. 29. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
istenem.. nem allt meg be, ndm kell ezert aggodni
2015. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Neked még nem állt be és egy hamar nem is fog. Nekem tavaly nyáron jött meg és még nem állt be .Nekem annyira rendszertelen hogy van amikor amikor minden hónapba menstruálok van hogy fél évig meg se jön .Most például április óta nem jött meg !

14/L

2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most pedig már rendesen menstruálok..és a múlt hónapban annyira erős volt hogy a suliban még a széken is volt..de úgy szokott lenni hogy egyik hónapban gyenge a másikban meg erős.
2015. dec. 29. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívem nem minden hónapban egyszer jön meg. A mensi általában 28 napos, tehát ha hónap elején jön meg, simán megjöhet 28 napra hónap végén megint. Ne a hónapot nézd, hanem számold ki a ciklusodat. Az első napja a ciklusnak, amikor megjön a mensi. Ez tart kb az 5-6. napig, és a 28. napon jön meg megint (ami éppen lehet, hogy még ugyanarra a hónapra esik).

Egyébként is fiatal vagy még, nem állt be, tök normális.

19L

2015. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális.Ha a hónap elején megjött akkor felnőttként is megjöhet a hónap vêgén ismét,hiszen az előző mensi első napja után 21-28 de van akinek 30 napjára jön meg a következő.


Tehát ha dec 2-én megjött,dec 23-án is simán megjöhet hisz 21 naptól 30 napig jöhet meg a következő.

Ês a mensi nem fog napr pontosan megjönni,hisz az egyik hónapban lehet 22 napra,a másikban 26 ra jön meg.

2015. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fiatal,sőt fiatal felnőtt is rosdzul tudja azt hogy 28 naponként kell megjönnie,nőgyógyászatilag az előző mensi első napja után 21-28 vagy 30 napra kell megjönnie.



Tehát jöhet 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30 napra is!

Egyik hónapban ekkor,másikban akkor jön meg,hol erősebb,hol gyengébb,hol 5-7 nap,de valamikor akár 8-10/nap is lehet.

2015. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez, nyugi!
2015. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én is annyi vagyok mint te. Nekem úgy volt hogy megvolt nov.20-án aztán dec.7 és utánna meg dec.24-én. Ja és 18 éves korodig normális ha nem rendszeres.
2015. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!