Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tovább tart a barátnőmnek...

Ha tovább tart a barátnőmnek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kicsit később jött meg, de elég stresszes időszakban, ami elv "normális", de ha 7-8-9 napig tart az mitől lehet. Illetve olyat mondott, h nem is a megszokott teljesen. Első alkalom és remélem nem terhes, mert lehetőség van arra, hogy az első hónapban megjött és attól függetlenül terhes? (mindig védekeztünk)

2015. dec. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, ha vedekeztetek akkor h lenne terhes?

nekem a harmadik hónapban is megjött, úgyh a kettö nem zarja ki egymast, ha 10 napnal sztem tovabb tart akkor orvos..

2015. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek? Mert az sem mindegy. Általában az aggódja túl az ilyet, aki nem védekezik becsülettel.
2015. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A stressz simán okozhatja a menstruáció késését, kimaradását, vagy hamarabb megjövetelét.

Nekem pl.: most 5 nappal hamarabb jött meg....sejtettem, hogy így lesz, én már tudom, hogy mikor van peteérésem, furcsálltam is, hogy olyan hamar, de millió dolog kiválthatja a korai peteérést!

Ha rendesen védekeztetek (nem megszakítás mert a megszakítás nem védekezés), pl.: gumi, és nem szakadt, ki akkor nincs mitől teherbe essen.

2015. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha védekezett nincs miért aggódnia.


A mensi ha csak nem szed fogamzásgátlót nem fog napra pontosan megjönni és sosem tart mindig ugyanolyan hosszan.


Simán 3-8 napig eltarthat,ritkán akár 10-12 nap is előfordulhat.

2015. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!