Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az izmot érezhetem, vagy mi...

Az izmot érezhetem, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kicsit régebb óta érzek valamit a köldököm körül,akkor ha a háton fekszek és erősen behúzom a hasamat,olyan mint ha ciszta lenne ott. Kézzel különösebb dolgot nem érzek,érzem,hogy keményebb,de különálló dolgot nem érzek. Ráfeszítettem és olyan mintha az izmot fogdostam volna. Hason fekve is érzek ott valamit,de csak ha úgy fekszek,hogy azt a részt terhelem. Volt már cisztám a petefészkemnél,elég nagy,hasonló érzés volt,de egyértelműen ki tudtam tapogatni,ezt pedig nem,és ezt fentebb is érzem. Valamelyik nap osztálytársam mesélte,hogy egyik ismerősünk bátyjának gyomorrákja van,2 napja csak sírok meg idegeskedek,hogy én ugyan mit érezhetek... :/

18/L



2016. jan. 2. 10:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 2. 10:44
 12/20 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami,mert ezt eddig is éreztem,hogy van ott valami,de nem foglalkoztam vele. Most,hogy hallottam a gyomorrákról,egyből ráfeszültem,és szorongok.

Mikor láttam egy interjút a tv-ben a mellrákról,akkor is beparáztam teljesen mert én is éreztem valamit,amiről végül kiderült,hogy csak a tejmirigy állományomat tapogattam ki.

Szóval mindig van valami,csak már teljesen belebolondulok. :(

2016. jan. 2. 10:47
 13/20 anonim ***** válasza:

Így van, ezeket mondogasd magadnak, nagyon jó, ha felismered, hogy tévedsz. Még annyit írok segítségképp, hogy jó, ha észben tartod azt is, hogy egy halálos betegségnek nem annyi tünete van csak, hogy kitapintasz, vagy látsz valamit... ne egyszerűsítsd le ennyire a dolgokat, ezek sokkal bonyolultabbak.

Járj rendszeres szűrővizsgálatokra, akkor nem is lesz okod ezen aggódni.

2016. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Elmentem haziorvoshoz,nem tudja,hogy izmot tapintott e ki vagy nem,igy holnap megyek ultrahangra.

Hazajottem,es anyukam mondta,hogy neki ott van myomaja.

Lehet,hogy az nekem is? De 18 evesen?

2016. jan. 5. 18:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül, ne aggódj addig. Jól tetted, hogy elmentél dokihoz, biztos vagyok benne, hogy semmi komoly. Ha nem titok, majd írd meg, mi lett.
2016. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

En is nagyon remelem,hogy semmi komoly,annak orulnek a legjobban ha nem lenne ott semmi.

Megirom majd! :)

Koszonom a biztatast!

2016. jan. 5. 19:12
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem talaltak semmit az ultrahangon,azt mondtak,hogy a gerincemet erzem,annyira sovany vagyok. Hat nekem ez gyanus,de ok csak jobban latjak. :)
2016. jan. 6. 11:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Oké, örülök, hogy semmi baj. A gerinced simán lehet, nekem is volt ilyen.
2016. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Es hogyan mult el az erzes?
2016. jan. 7. 17:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Volt egy állandó görcsös hasfájásom, enyhe, de nem múlt, ezért mentem ultrahangra. A nő mondta, hogy a gerincemig nyomja az ultrahangot, és éreztem, hogy ott van a készülék a puklinál, amit én is éreztem. A görcsnek nem volt semmi kóros oka, beírták, hogy növőgörcs, a puklival nem foglalkoztam többet. Aztán 1-2 éven belül felszedtem némi súlyt és akkor már nem is tudtam volna.
2016. jan. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!