Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, de két...

Késik a menstruációm, de két teszt is negatív lett, mitől van?

Figyelt kérdés
7 napja voltunk egyutt a baratommal mi dig hasznalunk ovszert de most az elojateknal engedtem neki hogy kicsit betegye, azt mondja hogy a negyede se volt bennt, es egyebkent is csak 1perc volt az egesz nem mondhato abszolut szexnek mert ki es be es mar ra is szoltam. Viszont en elegge meg vagyok remulve hiszen tudom hogy mindig figyelni kell mert elovaladek is letezik. 31.en kellett volna megjojjon de nem jott meg, masnap vettunk egy tesztet ami negativ, majd ma is (jan.3) es az is negativ. Nem szeretnenk kisbabat mert ahhoz meg korai, a parom azt mondja hogy semmi baj nincs csak kesik (tobbszor is kesett mar -/+2 nap szokott lenni az elteres a menstruaciomnal) szerintetek is csak az izgulas es a stressz muve hogy 3. Napja nem jott meg? Nagyon aggodunk remelem nem csalnak a tesztek!

2016. jan. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! a stressz műve is lehet
2016. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remelem en is hogy a stressz muve :(

Abban remenykedem hogy a tesztek nem csal ak hiszen mindegyiket az esedekes mensi napja utan vegeztem!

Azota nem jol alszom nagy kihatassal van ram hogy nem jon meg volt mar ilyen hogy 2 nappal kesobb jott (szinten azt hittuk baba van a dologba) de 3. Meg nem... Nem szeretnem megvarni hogy holnap se tortenjen semmi !:(

2016. jan. 3. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A teszt 2 héttel aktus után mutat pontos eredményt, szóval simán lehetsz terhes. Felelőtlenek vagytok, ettől könnyedén teherbe lehet esni.
2016. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet de ha a menstruacio esedekesege utan csinalom ki kene mutassa
2016. jan. 3. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Néha a teszt is hibázik.
2016. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!