Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges tamponnal aludni?

Egészséges tamponnal aludni?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek aki szokott, szerintetek egészséges? Függ attól hogy milyet használtok és mennyit alszotok?

2016. jan. 3. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Egészséges, ha közben is cserélsz. Én 6-8 óránként szoktam cserélni este.

19L

2016. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet, hogy engem nem igazán érdekel (azon túl, hogy biztos vagyok benne, hogy nagy gondot nem okozhat), mivel elképesztően rühellenék anélkül aludni menseskor. Venni kéne intimtölcsért, az bizonyára jobb. De a betét semmire se elég és tampon+betét kombóban is épp elégszer kell mosnom.

Nyilván hosszabb alvásidőnél kevésbé előnyös, de egy normál éjszaka miatt nem aggódnék, az biztos.

De persze nem vagyok szakértő.

2016. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Napközben mindig tampont használok, éjjelre viszont betétet szoktam. Csak akkor alszok tamponnal, ha nagyon erős a vérzés, de akkor is csak direkt erre kifejlesztett éjjeli tampont. Nem mondanám egészségesnek, de ha néha-néha használod, nem árt.
2016. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem erős a vérzés akkor elég egy normál betét kesobb tisztasági.... de ha erős akkor enis tampont haszn. de figyelek h. Azert 6 óránál tobbet ne legyen benn.
2016. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én 40 éven keresztül használtam tampont és éjjere is. Soha nem volt semmi bajom töle.
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem egeszsegtelen csak 8 oranal ne legyen denn tobbet!
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én csak ritkán szoktam,mikor szükséges és csak erős vérzésnél. Pl ha táborba megyek vagy nem itthon alszok. Eleinte kicsit tartózkodtam mert nekem azt mondták az rosszat tesz,de végül is beláttam ,hogy nincs belőle bajom így.
2016. jan. 3. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
2. voltam. Én eddig 28 évnél tartok. Enyhe napokon én se használok tampont, a napszak mindegy, nincs olyan, hogy nappal erős, éjjel gyenge... Én is hallottam, hogy ne, de mindig is önfejű voltam, nagy logikát nem láttam benne, az extra kényelmetlenség pedig nem vonzott kicsit sem. Nem volt betétes korszakom, első alkalommal kiakadtam tőle és rohantam tamponért, amit nem utáltam...
2016. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éjszakára jobb a betét szerintem.
2016. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!