Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszűkűlt. Mi lehet a baj?

Összeszűkűlt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Késett egy hetet a menstruációm, és ma reggel, ahogy próbáltam betenni a tampont éreztem hogy belül az egyik "fal" kemény. Furcsálltam, de sietnem kellett ezért nem vizsgáltam meg. És ma zuhanyzásnál megakartam nézni, tapogatni, de alig fért be az ujjam. Sosem szűkült még ennyire össze. Mi lehet a baj? Várjam meg a vérzés végét és ha még akkor is olyan, akkor menjek orvoshoz? 18/szűz

2016. jan. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az ilyen intim kérdésekben mindig a nőgyógyász a jó válasz, a barátnőid soha nem tudnak jobbat mondani, menj el midnneképpen, ha zavar
2016. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy csak fel vagy puffadva vagy teli van a végbeled, valószínűleg székelés után elmúlik, akkor nincs min aggódnod. :) (Ellenkező esetben keress fel egy nőgyógyászt, jobb félni, mit megijedni alapon.)
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jan. 4. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Most epp megvan ugye. Mi van, ha annyira osszeszukul, hogy a ver nem tud kifolyni?
2016. jan. 4. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor annak más tünete is lenne. (fájás, égető érzés, viszketés, büdösség, stb)
2016. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!