Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szoktassam le a gyereke...

Hogyan szoktassam le a gyereket a körömrágásról?

Figyelt kérdés
van egy nagylányom, tizenhárom éves és nagyon szép kislány, de nálunk az másodlagos ki milyen szép, nem szoktam neki mondani, de nem is alázom meg a körmei miatt, mert a janikovszkí könyvei annyira oldósak, viszont amióta a neten van állandóan a körmét rágja, mit tegyek, hogy nehogy azt higgyék ki akarom tiltani a netről, mint a nyanyák, de egészséges és szép körmei legyenek és ne kelljen állandóan rászuólni, hogy ne rágjad már.

2016. jan. 4. 20:51
 1/3 anonim válasza:
0%

Miért baj ha rágja?

én 12 éves vagyok szintén rágom

úgysem fog leszokni énnekem sem

használt semmi azóta rágom

2016. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Például jutalnazd meg valamivel , ha egy hétig nem rágja a körmét.Esetleg vegyen magának körömrágás elleni lakkot(addig is nem rágja a körmét).De különben nem kell aggódni előbb-utóbb leszokik róla.Én is kamasz vagyok , és szintén rágom a körmöm.
2016. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos információt
2016. febr. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!