Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátomat körömrágásról?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk nem rágta (vagyis elötte igen,de leszokott mert Thaiföldön voltak és madárinfluenza miatt nem merte a szájába venni a kezét..vagy vmi ilyesmi xD)és aztán elkezdett dolgozni stressz satöbbi de engem zavar,hogy rágja,csúnya a keze meg na...milyen már,hogy állandóan mint egy kisovodás úgy néz ki mint aki bevan rosálva egyfolytába :D xD...nagyon szeretm őt ne értsétek félre...viszont vettem már neki ilyen ecsetelőt,meg leragasztottam mind a 10 újját meg napjába rászolok de nem ér semmit.lesem félszemmel az se ér semmit.Őtletek? :)

Köszönöm


2011. nov. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyedül Ő tudja megoldani.

Önfegyelemmel.

Ne ez legyen a napi programod, hogy állandóan ezzel foglalkozol! Csak ront a helyzeten.

Szeresd azért ami szerethető benne!

2011. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van !

És a körömrágásnak lelki oka van..talán többet beszélgess vele kicsit komolyabb dolgokról.(tipp)

Amúgy van rossz ízű körömlakk is,úgy hallottam.

Szóval érted,azzal bekeni a körmeit,rágná,de nem fogja,mert rossz íze lesz.:)

2011. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rokonomnak is ez volt a gondja régebben. Egyfolytában rágta a körmét. Kapott ilyen körömlakk szerűséget, ami irdatlan keserű. Naponta 1-2x be kellett kenni a körmeit, átlátszó volt, szal még b*zinak se nézték:D 1 hétig bírta. Utána annyira megszokta azt a keserű ízt, h már az sem zavarta.

Sajnos ezen csak tényleg ő tud változtatni. Vagy esetleg próbáld meg helyettesíteni vmivel a körömrágást. Rágjon vmi mást, rágót vagy vmit, próbáld átszoktatni vmire:)

Vagy körömrágás helyett szeretkezzetek:D

2011. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kislány koromban rágtam.

Meg ne kérdezd miért!

Egyszer csak ránéztem a villamoson egy nő kezére. Utána meg az enyémre.

Na akkor hagytam abba. :)

2011. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!a körömlakkot próbálatm...nem ér az semmit...

viszont a rágózás az jó ötlet..

2011. nov. 23. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kend be sz*rral.
2011. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban borsba és paprikába mártották az ujjaim, így hamar abbahagytam, főleg mert ügyesen a köröm melletti bőrt is lerágtam és csípett. Később újra előjött, de mióta lakkozom a körmöm, valahogy nincs szívem lerágni.


A barátom úgy szokott le, hogy megegyeztünk, ha nem cigizek, ő sem rágja a körmét. Azóta feltűnt egyszer, hogy le volt rágva, és baromi rosszul esett, hogy ilyen apróságot nem tud megtenni a kedvemért, mikor én nem nyúltam cigihez. Látta, hogy rosszul esik, magától hagyta végleg abba, azóta néha büszkén mutogatja is, hogy látod milyen nagy a körmöm?:D

2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!