Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után mindig feher...

Együttlét után mindig feher nyalkat talalok magam utan a páromon, miert?

Figyelt kérdés

Regebben is volt feherfolyas valtozó aranyban, fertozesem is volt anno regebben

viszont nem csak peteéréskor hanem szinte mindig feher nyálkát talalok a paromon ami egyuttlet utan melyebbrol jon ki

hasznaltam ketszer is feetotlenito kupot

most erettem szinte h a bal petwfeszkem gyulladasba van vagy olyan nyomas alatt van

felhelyeztem egy fertotlenito kupot de sut eget kifele

nem ertem mi lehet

vagy ez a feher cucc amugy mimdig normalis?



2016. jan. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás?
2016. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen

de az nem egy bizonyos ideig van egy honapban?

Normalis, hogy mindig van es ha nem is jon ki, sex utan igen.

2016. jan. 5. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam minden nap van egy kevés (ovunál több), és szex alatt nyilván több termelődik, hogy síkosabb legyél. De ez elég logikus, nem? :D Különben fájna a behatolás, mert nem lenne anyag, amitől csúszik. Szóval amit leírsz, teljesen normális.

19L

2016. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz,

viszont ma ülő helyzetbe előrehajoltam megszagolni az asztalon valamit és ahogy derékszögben lehajoltam a bal petefészkembe belefajdult, mintha vmi oda nem illő nyomna, aztán párszor megismételtem,hogy biztos jól érzem-e a pontot és fáj. még utólag is sajog..

szóval ezzel már lehet menni kéne dokihoz.

csak vidéki vagyok és Pesten dolgozok, itt meg azt mondják h nem fogadnak csak körzeted szerint talán..

2016. jan. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!