Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakivel ilyen...

Kittimitti12 kérdése:

Volt már valakivel ilyen maradandó betegség?

Figyelt kérdés
Voltam több orvosnál és eddig azt mondták hogy csak bevan gyulladva, de aztán most elmentem magánorvoshoz és ő meg azt mondta hogy ez így fog maradni csak lehet rajta javítani.. ,ert h a hüvely védekezőképessége gyengült meg. Genia kupot irt fel de nem változott semmi. Na meg a szex is fáj.

2015. dec. 21. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Sokat kínlódtam gyulladással én is,de nem mindegy melyik baci okozza. Kétszer volt mind a kétszer másik kúpot kaptam. Aztán kiderült egy harmadik dokinál,hogy gomba is tudja okozni és arra nem voltak jók az előző kúpok. Bármi ilyen eset van érdemes kérni a párodnak is valami helyi kenőcsöt vagy szájon át bevehető gyógyszert mert oda- vissza adogathatjátok velem is így volt.


Amúgy vannak hüvely PH visszaállító kúpok is. Én ritkán,de menstruáció után szoktam.Egy kúrát csinálni.


Nem hallottam még ilyenről,.hogy úgy fog maradni,de a szex közbeni fájdalom valóban gyulladás jele is lehet na meg mondom gombás fertőzésé is.


Próbálj meg valami hüvely PH visszaállítót.MEg keresd fel a dokit és nézed meg gombára is az is tud ilyesmit okozni és valamelyiknek nincs olyan jele mint a folyás vagy bármi nekem sem volt.


Amúgy ha fáj a szex és pl gyógyszert szedsz lehet nem vagy olyan nedves ki kell próbálni a síkosítót.Volt olyan,hogy párom nem érezte neki rendben volt nekem már nem ezért síkosítót kezdtünk el használni.Minden rendben volt kívántam akartam,de még is szárazabb voltam picit.



Jobbulást!

2015. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké! :) köszönöm! :)
2015. dec. 24. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!