Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Lehet hormon problémám?

szerintem egyáltalán nem normális hogy ha legyantázom a bajszom vasárnap akkor már csütörtökön újra gyantázhatom mert visszanőtt és az államra is nőnek sötétebb erősebb szálú szörök mondjuk a bajszom az szőke és pihés meg oldalt az arcomon is van ilyen szőke pihe mondjuk a hajam eltakarja lehet hormon problémám? járok kozmetikushoz de az arcom tiszta miteszeres meg néha a patik

már kiírtam egyszer csak kíváncsi lennék még válaszokra félek elmenni orvoshoz vele nem tudom mit csináljak komolyan valaki segítsen lécci köszi 17/l

2010. márc. 25. 20:10  Privát üzenet  

A válaszok
Én elmennék egy nőgyógyászhoz.Aztán a körzetihez vérvételre és ő megmondja,hogy tovább.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. márc. 25. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de basszus félek nem tudom nem lenne elég ha először a gyerek orvoshoz mennék el hogy csináltasson vér vételt? mert kicsit félek

a nőgyógyásztól de köszi a választ

# 2/4Időpont 2010. márc. 25. 20:22 Privát üzenet
endokrinologushoz menj, a nogyogyasz is hormon vizsgalatra kuldene csakhogy azok java resze nem ert hozza rendesen.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2010. márc. 25. 22:05 Privát üzenet
Persze,hogy félsz.De ha kíváncsi vagy lépned kell.Akkor,körzeti és beutalók.A vérvételt meg ki fogod bírni.Más fájdalmas dolgot nem nagyon csinálhatnak.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. márc. 25. 22:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhes lehetek vagy csak hormon problémám van? (bővebben lent)
Lehet hormon problémám?
Hormon problémám lehet, vagy ez normális?
Ha hormon problémám van akkor azt tudják gyógyszeresen kezelni? Hány honap alatt jövök rendbe?
Másfél hete feszül és fáj mindkét mellem. Nem egy pontban hanem úgy az egész. Még egy hét múlva kell csak megjönnie és nem szokott ilyen problémám lenni. Veletek volt már ilyen?...
Másfél hete feszül és fáj mindkét mellem. Nem egy pontban hanem úgy az egész. Még egy hét múlva kell csak megjönnie és nem szokott ilyen problémám lenni. Veletek volt már ilyen?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!