Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hormon problémám van akkor...

Ha hormon problémám van akkor azt tudják gyógyszeresen kezelni? Hány honap alatt jövök rendbe?

Figyelt kérdés
Tudom ez a hormontol függ hogy mennyi idő,de ha járt valaki igy akkor irja meg.Milyen hormonproblémája volt és mivel orvosolták,meddig tartott még terhes lett?Most megyek hormonvizsgálatra,már 9 honapja probálkozunk.Köszi
2009. márc. 23. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A "helyrerakás" ideje függ a problémától. Nőgyógyász helyett célszerű endokrinológushoz fordulni. Ők ennek a területnek az igazi értői, az átlag nőgyógyász (tisztelet a kivételnek) ne igazán ért hozzá.
2009. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Valakivel gondolom volt már ilyen!?Segitsetek.Köszi
2009. márc. 23. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a prolaktin számom volt nagyon magas! 4x-ese a megengedettnek! De vmi csoda folytán mégis terhes lettem! Ezt onnan tudom, hogy mikor elkezdtem szedni a bromocriptint, akkor már terhes voltam! Ugye utólag ez kiderült, amikor visszaszámoltam!

2009. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is a prolaktinom magas, nekem "csak" háromszorosa a maximális megengedettnek. Már egy hónapja kezelnek, kb, és még nem vagyok terhes. A héten fogok ovulálni, hát reménykedem, persze, de a lelkem mélyén tudom, hogy még nem valószínű, hogy annyira lecsökkent, hogy teherbe eshetnék. Bár az előbb író esetén felbuzdulva nagyon reménykedem :-)

2009. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Én azért gondolok arra hogy hormonproblémám van mert 15 éves korom óta állandó pattanásaim vannak az arcomon.Most 24 éves vagyok.10 honapja probálkozunk.A testosteron felelős ezért?Pco-t nem állapítottak meg.
2009. márc. 23. 14:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Hüvelygyulladásom volt ebben a honapban,ezért szerintem elmaradt a pé-m.Meg a hőm sem ment fel.Szerdán hagyom abba a kúpot a gyulladásra,de csütörtökön megyek hormonvizsgálatra.Az nem lesz baj hogy pont akkor megyek amikor nem volt pé-m,Múlt honapba volt.
2009. márc. 23. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát sokminden lehet, ezt nem fogjuk tudni mi megmondani. Ami fontos: harmadik és 21. napon mérnek hormonszinteket, nőkben (nemi hormonok és prolaktin), de ezt az orvos elmondja. Szerintem nem fogja befolyásolni az ovu hiánya az eredményedet. Majd írd meg, mi lett!
2009. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Majd megirom.Azt olvastam hogy csak pillanatfelvétel amikor a hormont nézik.Ezért gondoltam hogy pont abba a honapba megyek mikor nincs ovum.Csütörtökön megyek hormonvizsgálatra a 21-edik napomon.Ha előbb vagy később megyek 1 nappal akkor az baj?
2009. márc. 23. 15:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, 19-23 nap között oké a dolog. Szorítok!
2009. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Aranyos vagy.Majd megírom.És azt nem tudod hogy milyen hormonális probléma az arcomon lévő pattanások?Melyik hormon okozza?Lehet kezelni?A bőrgyógyászom is azt mondta hogy hormonális.Bocs a sok kérdésért.
2009. márc. 23. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!