Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés a mell felső,...

Égő érzés a mell felső, oldalsó részén, néha belenyilal, mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre először, hogy fáj. Pontosabban nem is fáj, csak olyan égető érzés volt, kicsit kellemetlen, de rövid ideig tartott, nem foglalkoztam vele különösebben, mert hamar elmúlt. Aztán megint volt ilyen, de megint elmúlt. Valamelyik nap hirtelen mozdultam és oldalt, a bordáim és a mellem "határán" - ha van ilyen -, ott belenyilalt. Nem tulajdonítottam ennek sem különösebb jelentőséget, mert azt hittem, beszorulhatott a levegő, vagy hasonló. De most már feltűnő, hogy visszatérnek ezek a "fájdalmak". Ráadásul az égés mellett már volt, hogy olyan érzés volt, mintha így nyomta volna össze valami ott belül. Tudom, mindenki azzal jönne, hogy MENJ ORVOSHOZ, de ha már az embernek volt rossz tapasztalata orvossal, akkor inkább húzza, ameddig lehet vagy tanácsot kér, esetleg kíváncsi tapasztalatokra. Szóval bárkinek valami hasonló "élmény", vagy ötlet, hogy mi lehetne? Előre is köszi. :)

2016. jan. 6. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Daganatot ÉN kizárnám, mert az fájdalommentes. Ugyanakkor gyulladt nyirokcsomó is tud fájni, de egyébként a test elég rejtélyes, sok dolog van amire még gondolni se kell, hátha nem tér vissza. Én azt mondom, hogy vegyél be napi 2-3000mg C-Vitamint, legalább pár napot. Egyébként szerintem nem patkolsz el, ne is törődj vele. :)
2016. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt még ilyened? Kiderült, hogy mitől volt?
2021. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!