Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelyflora helyreallitasara...

Huvelyflora helyreallitasara tudtok mondani modszereket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Lehet kapni drogériákban vagy gyógyszertárakban intim mosakodó gélt vagy zselét. Ajánlatos használni ha úgy érzed valami nincs rendben oda lennt, vagy ha máshol fürdesz pl. kórházakban, szállodákban. Az ára sem vészes.
2016. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a volt nőgyógyászom (már nyugdíjba ment) mindig azt mondta, hogy ha érzem hogy valami nem okés akkor vegyek ecetes üllő fürdőt (ecetet + víz), mivel hogy a hüvely alapjáraton savas, és az helyre állítja. Engem óvva intett az intim mosakodó szerektől, mivel hogy rombolja a hüvelyflórát.
2016. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!En is a termeszetes dolgokban hiszek jobban. Egy kad vizbe korulbelul mennyi ecetet kell rakni az ulofurdohoz?
2016. jan. 7. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én úgy szoktam, hogy kevés meleg víz, fél csésze ecet és addig ülök benne amíg nem kezd hideg lenni :)
2016. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!