Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy holnapra elmúlik a menstruációm? 18/l

Figyelt kérdés
Sajnos már régen találkoztam a barátommal,es holnap tudok hozzá menni.Hétfőn este jött meg,éjszaka nem volt most már semmi,nincs semmi a beteten,viszont ,ha egy kicsit beljebb nyomom a wc papírt,akkor azon látszik (bar inkabb barnás már).Nagyon jó lenne holnap szeretkezni a barátommal,mert utána egy jó darabig tilos lesz,mert jövőhéten műtenek is.

2016. jan. 9. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan elmúlik. Jó mulatást...
2016. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elmúlik,de ha annyira szeretnétek szexelni,akkor menzesz közben is tudtok.
2016. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nd szexelj ha nem akarsz menstruacioval.

Mert megtortenhet ha erosen csinaljatok akkor ujra verezni fogsz. Mert meg maradt vagy nem tudom.

Ami szerintem gazabb.

(sajnos velem mar megtortent)

2016. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hétfőn este jött meg neki, akkor valószínű, hogy már a végén jár! Szóval ha simán elég egy tisztasági betét, mert csak azért kell, hogy az a barna alvad maradék ha kijön ne kenje össze a bugyidat nyugodtan szexelhetsz.

Gondolom óvszerrel csináljátok. Kicsi rá az esély, hogy friss vér fog távozni belőled, de kicsit barnás lesz a síkosító nedved, és max barnás lesz a gumi, ennyi. Mond meg ezt a párodnak, mármint, hogy a héten megvolt, ha nem tetszik neki, úgyis ő fog undorodni jobban. De ha ő is annyira akarja akkor nem fog vele foglalkozni. Esetleg szájjal most ő ne csinálja neked.

2016. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szeretkezhettek, mi szoktunk akkor is, amikor erősebben van meg - akkor jobban is kívánom mint amúgy. Lehet akkor is, csak jobban kell figyelni a körülményekre meg a higiéniára.
2016. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!