Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tüneteket tapasztaltok...

Milyen tüneteket tapasztaltok menopauza esetén?

Figyelt kérdés
Csak mert nem régiben olyat érzek, hogy egyik pillanatban hideg ráz, a másikban meg izzadok... lètezik olyan, hogy izzadás közben fázok, meg fordìtva? Mennyi ideig tart ez?

2016. jan. 9. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is így van és rettenetesen utálom. Képtelen a szervezetem megfelelően érzékelni a kinti hőmérsékletet és reagálni rá. Egyik percben ráz a hideg, másik percben izzadok. Éjszaka állandóan hőhullámokra ébredek, nekem a nyár maga a pokol.
2016. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó is! Nyáron hajnalban járok vásárolni is, mert még a hajam is leizzad, folyik a hátamon, és nagyon kellemetlen.

Már kipróbáltam minden gyógynövényes izét, amit reklámoznak, barátnőktől hallottam, de semmi hatása.

Nőgyógyász írt volna fel hormontartalmú gyógyszert, de annak annyi a mellékhatása (mellrák pl.), hogy inkább nem kértem.

Másik: a szőrösödés. Amennyivel kevesebb a hajam, az kinő a bajusz, és szakálként. Gyanta, szemöldök csipesz nálam már olyan, mint másnál a fogkefe. Szörnyűűűű!

2016. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Szójavit Forte kapszula jót tett a hőhullámok ellen. Nem hormonkészítmény, és gyorsan segített. Az adagja napi 2, de én napi 1-től jobban lettem.
2018. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!