Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, minden "jel" nélkül?

Fertőzés, minden "jel" nélkül?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom Klion-D 100 hüvelykúpot írt fel nekem, nem mondta hány napig használjam, így gondolom 10 napig. De én nem érzek semmit, nem érzek sem égi sem viszkető érzés..annyi a gondom amit neki is mondtam, hogy 2015. május óta 7-10 napokat késik a menzeszem.

2014 nyarán volt egy ilyen fertőzésem, valószínű a Zinat 500mg-os antibiotukim kúra miatt, de az elmúlt a menzesz során. Ennek is lehet köze hozzá?



2016. jan. 9. 16:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy nem nemi fertőzés..ezt az orvos mondta, de nem is lehetne. A papíron a Gardnerella van aláhúzva.
2016. jan. 9. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Az orvosod nagyon jól tette, hogy kezelést adott neked és megfelelő gyógyszert is kaptál.

Ez egy szexuális úton terjedő betegség, amit úgy néz ki, hogy elkaptál.

És nem feltétlenül okoz egy fertőzés minden esetben tünetet, illetve minden fertőzésnek van lappangási ideje, illetve ha még kis számban van jelen a fertőzés, akkor is lehet az, hogy nem érzel tüneteket.

És csináld végig a kúrát.

2016. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3éve van barátom, óvszerrel végekezünk, soha nem feküdtünk le anélkül. Az orvos is elmondta, hogy nem nemi úton kaptam el.
2016. jan. 9. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig nézz utána a neten, hogy ez a kórokozó hogyan terjed!
2016. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, utána néztem elolvastam. Ezért tettem fel a kérdést, hogy ha soha nem feküdtem le óvszer nélkül a barátommal akivel 3 éve vagyok együtt, akkor? Valamint mással sem.
2016. jan. 10. 17:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Ui.: fogamzásgátlót nem szedek, soha nem is szedtem még és nem vagyok olyan felelőtlen, hogy óvszer nélkül meg tegyem amit nem kellene.
2016. jan. 10. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok fertőzés terjed orális úton is. És hacsak nem azt is gumiban műveled...
2016. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy olyan fertőzésem van aminek semmi jele se viszketés, se semmi. De ha csak kötöszködni tudsz, ne is adj választ.
2016. jan. 11. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki kötözködik?

Ki mondta, hogy kell lennie tünetnek. Nekem is volt már úgy gombás fertőzésem, amit úgy tudtam meg, hogy elmentem rákszűrésre és néztek kórokozót is és abból derült ki, mert egyébként tünete nem volt.

Viszont te leírtál egy kórokozót, ami egyértelműen egy olyan kórokozó, ami nemi úton terjed. És leírtam azt is, ami tény, meg sokan nem tudják, hogy sok fertőzés orális úton is terjed, éppen ezért kell minden esetben a partnert is kikezelni még akkor is, ha történetesen óvszerrel is védekeznek.

Én csak leírtam neked egy csomó dolgot, ami tény. Ha ezt te kötözködésnek veszed, akkor nagyon sajnálom, de akkor nem nekem volt felesleges válaszolnom, hogy hanem lehet neked kérdést feltenni, ha nem tudsz mit kezdeni a válaszokkal!!!

2016. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!