Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori es fajdalmas vizelest...

Edyke.; kérdése:

Gyakori es fajdalmas vizelest mi okozhat? Lehet ez fogamzasgatlotol?

Figyelt kérdés
20eves lany vok es kb egy hete folyton azt erzem h veceznem kell es nagyon fajdalmas csipos erzessel jar. most kezdtem el szedni eloszor fogamzagatlo tablettet (novyrette) es nem tudom h attol lenne mert nekem meg nem volt ilyen kellemetlen vizelesem soha. olvastam sok nagativ mellekhatast ettol a gyogyszertol. ilyen volt meg valakinek vagy ha nem attol akkor mitiol lehat. kerlek segitsetek!!!!!!!!
2010. márc. 26. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a fogamzásgátlótól! Bakteriális fertőzésed van, valószínű felfáztál! Menj el orvoshoz, mert ha nem kezelik komoly szövődményei lehetnek, pl. meddőség!
2010. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Húgyúti fertőzésed van (80%-ban E.coli okozza, mely a végbélből kerül a húgycsőbe pl. tangával), és ennek semmi köze a fogamzásgátlóhoz. Menj orvoshoz, kapsz antibiotikumot és minden rendbe fog jönni.
2010. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!