Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól enyhe gyomorf...

Fogamzásgátlótól enyhe gyomorfájás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, a legtöbbnek a tájékoztatójában is felhívják rá a figyelmet.
2011. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Alig várom, hogy el fogyjon a 10 szem, és végleg abbahagyom! Minden bajom van, mióta szedem!
2011. nov. 10. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, és a magam részéről maximálisan tabletta-ellenes. És még kérdik, hogy miért....

Pont most írtak ki hasonló kérdést, ahol a lánynak laborvizsgálat után írta fel csak a doki. Vajon miért? És akkor a többségnek miért írják fel csak úgy, esetleg egy rövidebb elbeszélgetés után?

Biznisz.... És nem nyertek vele, sőt....

2011. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen jól mondod, nekem például laborvizsgálat nélkül írta fel az orvos, csakúgy minden nélkül! És méghozzá egy ősrégi gyógyszert ami tele van sok hormonnal, én meg elég kis vékony vagyok, lehet a szervezetem nem bírja, vagy nem tudom, de most szedtem először és utoljára az biztos!
2011. nov. 10. 13:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik, de fájnak az izületeim is! Sajnos valahogy eltudom képzelni, hogy ez is a fogamzásgátlótól van! Nagyon ellene vagyok most már ennek az egész fogamzásgátlónak...
2011. nov. 10. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Calcium + Magnézium az ízületeknek. Esetleg kollagén is, ha bevállalós vagy.
2011. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem csak nem vagyok hozzászokva a tornázáshoz :D Kb. 2 hete kezdtem és még mindig érzem....majd csak elmúlik..de azért köszi:)
2011. nov. 10. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért a rendszeres mozgástól ízületi fájdalom... Azért ha újabb két hét után sem múlik el, akkor el kell gondolkodni rajta, hogy mit kéne tenni vele.
2011. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ez az, hogy én nem mozgok rendszeresen! egész nap szinte csak a gép előtt ülök, 2 hete hirtelen elkezdem tornázni a lábamra és a kezemre, és nem is az hogy fáj,hanem inkább olyan izomláz szerű, ami nem akar elmúlni! Ezért is gondolom, hogy a tornától van ez, mert előtte sokáig nem mozogtam! lehet nem is az izületeim fájnak, hanem az izmaim, nem tudom :S
2011. nov. 10. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:
simán lehet, nekem is volt, és én is labor nélkül kaptam a gyógyszert... (bár a labor nem sokat segített volna azon, hogy fog-e fájni tőle a gyomrom) jobbulást:)
2011. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!