Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sebes herpeszre mi a teendő?...

Sebes herpeszre mi a teendő? (pörkös a seb és minden nap leválik és újra kijön már több mint egy hete). Azt tudom mi a teendő alakulónál mert itt láttam. Engem a SEBES érdekelne!

Figyelt kérdés
Láttam már sok helyen, hogy mi a teendő az alakulóban lévő herpeszre, vagy még friss herpeszre. De engem az érdekelne, hogy mi a teendő akkor mikor már sebes a herpesz?? Sajnos nem tudtam, hogy ez herpesz lesz, mivel soha nem volt még herpeszem és most már elég durván sebes és már több mint egy hete ugyanolyan és nem elég hogy a seb leesik, jön új seb. Olyan mint egy rossz álom ami nem akar elmúlni. Próbálkozom pedig Telviránnal és tapasszal is de valahogy nincs hatása vagy több idő kell neki.. :(

2013. okt. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bírod a fájdalmat, használj rá patikában kapható - fertőtlenítésre - 70%-os alkohol... iszonyatosan csíp, de pár nap alatt leszárítja, mellesleg a vírus génállományát is roncsolja ;)
2013. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra azonban vigyázz, hogy a szádba, szemedbe semmiképp ne kerüljön belőle! és csak óvatosan az alkalmazásnál, nagyon erős szárító hatása van!!

Az előző voltam :)

2013. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!!
2013. okt. 23. 12:28
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
A jövőre nézve az én tippem meg a víz. Leáztatod, megszárad. Megint leáztatod.
2013. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!