Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek levetkőzni a nődoki...

Félek levetkőzni a nődoki előtt mert csúnyák a melleim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vizsgálatra fogok menni, és valszeg a mellemet is megnézi majd a nődoki viszont utálom a mellem, mert lógósok és a mellbimbóim(udvara) is elég nagy, "parizer" mellem van és nagyon cikinek érzem, és iszonyat kín lenne levetkőznöm. Van mód kikerülni? Mit tegyek?

20L


2016. jan. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked,hogy csunyák a melleid?Csak te bebeszéled magadnak.Altalában a dokik, nem figyelik,hogy kinek milyen a testrészei, fõleg nem nõ.
2016. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha megvizsgálja. Ráadásul ő annyi féle cicit látott, hidd el, feleslegesen aggódsz.
2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Durvább dolgokhoz is hozzá van szokva. Az ápoltság a lényeg.
2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Aztán ha neadjisten' nincs rendjén valami, te ki tudod tapintani magadnak?

Nekem is voltak ilyen aggályaim, de ki előtt ne merjen levetkőzni az ember/őszinte lenni ha nem az orvosával?

Nem fog ítélkezni, annyi mellett fogott már, ez a dolga és egyben a hivatása is.

2016. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenektől ne félj, vetkőzz ki már a kamaszkorból!
2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen az a parizer mell?
2016. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fog azzal foglalkozni hogy néz ki a mellef.De lehet meg sem nézi.


Én magán rendelésre járok,ahogyan az összes barátnőm is,mind máshoz és ott mellet nem néznek.Ha én megkérem csak akkor.

2016. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!