Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, mitől nem...

12 éves vagyok, mitől nem nőnek a melleim? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Mint említettem 12 éves vagyok. Nos azért is kérdezem meg tőletek ezt, mert : nem értem, hogy az osztálytárs nőimnek van mellük ( nem nagyok, ez változó ) , csak nekem nincs, tehát ez nagyon idegesít! Nem mentsruálok, vega vagyok, tehát nem eszem húst, de halat igen, és tojást is. Hát vékony vagyok, de nem látszanak ki a bordáim. Sajnos rövidek a szünetek ezért nem tudok rendesen enni hétköznap ( van amikor persze mikor kiegyensúlyozottan eszem, de ez nem gyakran fordul elő) , amúgy van 1 cm-s mellem. Olvastam valahol (neten), hogy a zsír kell a mell növekedéshez, azt kérdem, hogy ez igaz? Tapasztalat? Vagy ez normális, hogy nincs mellem? A szüleimnek ezt nem szerettem volna megkérdezni! Ezért kérdeznélek titeket <3 Remélem segítetek/válaszoltok! További jó napot! :) köszi előre a válaszokat!

2015. nov. 19. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

teljesen normális, hogy még nem nőnek a melleid.


és adottságtól is függ, hogy kinek mikor kezd nőni és hogy mekkora lesz.

2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akinek 12 évesen melle van, az korán érő típus. Te későn érő vagy ezek szerint, amivel semmi gond nincs. Van bőven időd, meg fog nőni a melled, ez egy folyamat, amihez türelmesnek kell lenned:)
2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
genetika
2015. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja jó! Köszi, megnyugtattatok :D :)



Még válasz, vélemény?

2015. nov. 19. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem kell feltétlenül menstruálnod, egész 16 éves korodig bármikor megjöhet. Azt nem tudom, hogy késlelteti-e az első ciklust vagy sem, de a későbbiekben bizony okozhat gondot a rossz táplálkozás, akár teljes vérzéskimaradást is okozhat (ez persze extrém esetben fordul elő)

Nem kell, hogy nőjn a melled, lehet sose lesz (a szoptatós időszakot leszámítva) nagyobb melled, mint ami most van. Inkább nézd meg anyukád, nagynénéid, nagymamid milyen alkatúak, lánykorukban milyen alkatúak voltak, abból lehet következtetni.

2015. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vegaként halat eszel, akkor sajnos soha nem fognak kinőni rendesen a melleid. Egy vega ugyanis nem eszik halat. Ha majd leszoksz róla, akkor lesz rá némi esélyed. :)
2015. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló! Most a hal okozza vagy mi? De csak az írjon aki valamennyire ért ehez vagy van tapasztalata!
2015. nov. 20. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok, túl vagyok egy gyerekszülésen és egy éves szoptatáson.

jelentem, akkorák a melleim mint 12 évesen - azaz szinte nincs is.

sorry

2015. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hal okozza, csak poén volt. Arra próbáltam rávilágítani, hogy egy vega nem eszik halat sem. Ha eszel halat, akkor nem vagy vega. Ilyen egyszerű ez.
2015. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó akkor: majd nem vega vagyok!
2015. nov. 22. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!