Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a tamponnak szavatossági...

Van a tamponnak szavatossági ideje?

Figyelt kérdés
Régebben néha használtam tampont, évek óta viszont egyáltalán nem. A neszeszeremben akad még pár darab, alsó hangon is 6-8 éve vannak ott, mondván, "sose lehet tudni". Dobjam ki inkább, mert nincs az a vészhelyzet, amikor egy 8 éves tampont feltegyek, vagy ha be van csomagolva, akkor nem lesz semmi baja?
2016. jan. 11. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

VAN!!!!

Ráadásul ha egyszer is megnézted, elolvastad már a benne lévő tájékoztatót, akkor ott találkozhattál a ritka, de annál súlyosabb, konkrétan életveszélyes betegséggel, amelyet éppen pont a tamponhasználattól lehet elkapni. Na, én azóta nem használok tampont... (...de mégsem dobtam ki, aztán nekem is eszembe jutott, és kb. ugyanígy láttam, h lejárt, ugyan már, mi járhat le egy tamponban, de azt mondom, hogy ne kockáztass... megéri...?)

2016. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem mar nincs meg a dobozom meg a tajekoztatom, de emlekszem, igen, hogy van vmi ilyen betegseg. Kibodom öket, az a biztos. Ha az elmult 8 evben nem kellettek, ezutan is megleszek nelkülük.
2016. jan. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!