Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok, 1 éve menstruá...

15 éves vagyok, 1 éve menstruálok. Amióta megjött, azóta minden hónapban, a ciklus közepén, néhány napig erős, vízszerű, színtelen, szagtalan folyásom van. Ez normális lenne?

Figyelt kérdés
De nagyon erős, teljesen eláztatja a betétet. Emellett fájdogál ilyenkor a derekam, meg a hasam alja is. Voltam már többször orvosnál emiatt, először kúpot írtak fel, majd mivel nem szűnt meg, vettek kenetet, de annak az eredménye szerint semmilyen fertőzésem nincs. :S Akkor most mi van? Engem nagyon zavar... Mit csináljak?????
2008. szept. 16. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg peteérésed van,az általában a ciklus felében van pár napig,ilyenkor figyelhető meg erős folyás,ami sokszor tojásfehérje-szerű
2008. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hát ez bizony peteérés. Ilyenkor lehet a legkönnyebben megtermékenyíteni a petét. Ezzel sajnos nem tudsz semmit tenni, ez hozzátartozik ahhoz hogy nők vagyunk. De hidd el valamikor pár év mulva ha majd kisbabát szeretnél, nagyon fogsz örülni ennek a "folyásnak" :)
2008. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!