Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kaphatnám meg a hpv...

Hogyan kaphatnám meg a hpv elleni oltást? 17/l

Figyelt kérdés
Háziorvosom is javasolta az oltást,de nincs rá pénzünk.Van rá mód,hogy ingyen megkapjam?

2016. jan. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Örülj neki, ugyanis volt aki attól lett rákos!
2016. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Jesszus, nehogy beadasd magadnak, nemhogy nem véd meg a HPV-től, de még meddőséget is okozhat!
2016. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Ezt olvasd el figyelmesen:

[link]

2016. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem érdemes beadatnod magadnak.

Hidd el tapasztalatból mondom. Én hagytam, hogy beoltsanak, és rögtön utána nagyon rosszul lettem: hányingerem lett, fájt a fejem, szédültem, és még aznap este elájultam.

Állítólag sok országban már be is tiltották ezt az oltóanyagot.

2016. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
jó hogy mindenki ugyanazt válaszolta, akkor ki a pcsa pontozott le mindenkit????
2016. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek hányingere lett az oltás után, esetleg szédült, elájult, az valószínűleg egy másik oltás beadása után is elájult volna, ez egy egyéni hajlam, van, aki érzékeny rá, van, aki nem. Ismerektöbbolyan embert (felnőttet, gyereket egyaránt), aki rendszeresen elájul, miután oltást kap, valószínűleg a stressztől, amivelszámára az oltás jár.

Nyugodtan oltasd be magad, a védőoltástól nem leszel rákos, béna, autista vagy bármi, ami megtörténhet, hogy védve leszel a Humán Papilloma Vírus néhány, leggyakrabban rákot okozó alfajai ellen.

Időnként vannak akciók, hogy olcsóbban tudod megvenni,

2016. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, kifogott rajtam az informatika :D

Szóval, néhány településen is hirdetnek akciókat, miszerint az első 1 vagy 2 részoltást megveszed, a harmadikat az önkormányzat állja. Érdemes a településed önkormányzatánál, esetleg az iskolád orvosi rendelőjében az iskolavédőnődet megkérdezni, hátha tudnak ilyenről.

2016. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!