Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A H1N1 elleni oltást kismamákn...

A H1N1 elleni oltást kismamáknak ingyen adják, de én még nem kaptam a nődokitól papírt, így hogyan kaphatnám meg ingyen a védőoltást?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hetes babásan voltam orvosnál, aki megállapította a terhességet, azonban két hét múlva visszarendelt, és csak azután kapok papírokat, akkor kell mennem védőnőhöz stb.

Az oltást szeretném még a héten beadatni, de akkor így fizetnem kell érte, ugye? Mivel nem tudom bizonyítani.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2009. dec. 16. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza hozzá előbb és kérj tőle igazolást az oltás miatt!


Amúgy meg : 3ezer Ft nem olyan nagy pénz az egészségedért, ennél sokkal többet ki szoktunk adni különböző hülyeségekre is...


Nekem legalábbis megért 2x3000 Ft-ot, hogy a gyerekeimnek 1 hónappal előbb beadattam a védőoltásokat (H1N1 + szezonális) inkább pénzért, minthogy kivárjuk az iskolai ingyenes oltást...


De te tudod...

2009. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, persze, teljesen igazad van, nem is a pénz miatt kérdeztem igazán, mert semmit nem sajnálok, főleg, ha az egészségről van szó! Csak azt szerettem volna megtudni, hogy ilyen esetben mi a teendő!

Köszönöm szépen , hogy válaszoltál! Szép estét!

2009. dec. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!